Android Wear - Sizinle Hareket Eden Teknoloji

Akıllı saatlere ve giyilebilir cihazlar üzerine Android işletim sistemini getirecek olan yeni bir teknoloji olan Android Wear, en sonunda Google tarafından duyuruldu. Tüketici elektroniği geliştiricileri ve diğer şirketlerle bir araya gelen Google, Androi

Akıllı saatlere ve giyilebilir cihazlar üzerine Android işletim sistemini getirecek olan yeni bir teknoloji olan Android Wear, en sonunda Google tarafından duyuruldu.

Tüketici elektroniği geliştiricileri ve diğer şirketlerle bir araya gelen Google, Android'in giyilebilir cihazlar üzerinde yer verilebilecek olan daha hafif bir sürümünü geliştiriyor ve buna akıllı saatlerle başladılar.

HTC, LG, Asus, Motorola ve Samsung gibi büyük isimler Android Wear'ın ilk resmi partnerleri olarak dikkat çekerken, çip üreticileri Broadcom, Imaination, Intel, Mediatek ve Qualcomm'da projeye destek verenler arasında.

Android Wear için yayınlanan ilk tanıtım videosunu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR