Angry Birds Go! Oynanış Videosu

Mobil oyunların günümüzdeki kadar popüler olmadığı zamanlarda piyasaya sürdüğü Angry Birds oyunuyla milyonlarca oyuncuyu telefonları başına kitlemeyi başaran mobil oyun geliştirici Rovio, yakalamış olduğu bu başarıyı en iyi şekilde değerlendirerek, Angry

Mobil oyunların günümüzdeki kadar popüler olmadığı zamanlarda piyasaya sürdüğü Angry Birds oyunuyla milyonlarca oyuncuyu telefonları başına kitlemeyi başaran mobil oyun geliştirici Rovio, yakalamış olduğu bu başarıyı en iyi şekilde değerlendirerek, Angry Birds'ü bir dünya markası haline getirmeyi başardı.

Öyle ki şirket sadece mobil oyunların dışında Angry Birds şapkalarını, t-shirtlerini, oyuncaklarını, bardaklarını ve çok daha fazlasını hayranlarıyla buluşturdu.

Rovio tarafından duyurulan yeni Angry Birds oyunu eminim ki şimdiden bir çok oyunseveri heyecanlandırmaya getecektir. Bir yarış oyunu olan ve sevdiğiniz Angry Birds karakterleriyle arkadaşlarınız ve dünya üzerindeki bir çok oyuncuya karşı yarışmanıza olanak sağlayacak olan Angry Birds Go! ile eminim ki bizleri çok keyifli dakikalar bekliyor.

Android ve iOS platformları üzerinde 11 Aralık tarihinde çıkış yapması beklenen Angry Birds Go!'yu serinin hayranları akıllı telefonları ve tabletleri üzerine ücretsiz olarak indirebilecekler.

Rovio'nun resmi Youtube kanalı üzerinde Angry Birds Go! için yayınlanan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR