Angry Birds: Stella Geliyor

Angry Birds: Stella ile birlikte seri yeniden bizi şaşırtmaya hazır görünüyor.

Angry Birds: Stella, Rovio tarafından bir süre önce duyurulmuştu ve şimdi de oyunun bir fragmanıyla karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Her ne kadar fragmanda oyunun tam olarak nasıl bir tarza sahip olacağını görmek mümkün olmasa da, ana karakterin Stella olacağı kesin. Ancak diğer kuşlar da tabii ki oyunda yer alacaklar.

Eylül 2014'te piyasaya sürülmesi beklenen oyun, iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlanacak. Tabii ki kuşlarımızın esas düşmanı domuzlar da bu defa kuş bir kraliçenin hükmü altında bizlerle olacaklar. Angry Birds serisinin eski günlerindeki başarısı hala yerine gelmemiş olsa da, büyük bir oyuncu kitlesinin serinin her oyununu oynamaya devam ettiği de biliniyor.

Yapımcı şirket Rovio, yeni Angry Birds oyunlarında zaman zaman farklı konseptler denese de Stella'da klasik Angry Birds oynanışının yeni öğelerle renklendirileceğine hiç şüphe yok. Şimdilik oyuna dair yeni haberleri merakla beklemeye devam ediyoruz. Kısa bir süre sonra yeni bilgilerin geleceğinden ve oynanış videosunun yayınlanacağından hiç şüphemiz yok.

Angry Birds: Stella'yı beklerken serinin diğer oyunlarını oynamaya da devam edebilirsiniz. Oyunları indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR