Another Case Solved Tanıtım Videosu

Another Case Solved, geliştirdiği popüler mobil oyunlarla isim yapmış olan Noodlecake Studios tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen dedektiflik teması üzerine kurulu ücretsiz bir mobil oyundur. Şehrin en ünlü dedektiflerinden birinin ye

Another Case Solved, geliştirdiği popüler mobil oyunlarla isim yapmış olan Noodlecake Studios tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen dedektiflik teması üzerine kurulu ücretsiz bir mobil oyundur.

Şehrin en ünlü dedektiflerinden birinin yerine geçeceğiniz oyunda yapmanız gereken şey üzerinde çalıştığınız davaları başarılı bir şekilde sonuçlandırmak. Bunun için olay yerlerinde ipuçlarını araştıracağınız, şüphelileri sorguya çekeceğiniz ve zorlu bulmacaları çözeceğiniz oyun oldukça sürükleyici bir oynanışa sahip.

Üzerinde çalıştığınız davaları sonuçlandırarak kötü adamları demir parmaklıklar arkasına kapatmayı başarabilecek misiniz? Bu sorunun cevabını merak ediyor ve zorlu bulmaca oyunlarını seviyorsanız Another Case Solved, mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Another Case Solved'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR