Apple iPhone 7 Plus İnceleme ve Özellikleri

Yeni iPhone 7 Plus incelemesi ile karşınızdayız. Video testi, fotoğraf testi, benchmark testi, geekbench testi, 3dmark testi hepsi bu videoda!

Tasarım tarafında anten çizgilerinin yukarı taşınması, 3.5mm kulaklık girişinin kaldırılması, ana ekran tuşunun 3D touch desteği kazanması, çift kamerasının olması gibi özellikleri olan iPhone 7 Plus, Taptic Engine destekli yeni home butonu, 12 megapiksel çift arka kamera (10x digital zoom, biri geniş açı diğeri telephoto) ve 7 megapiksel Facetime HD, 3GB RAM, 16GB modelin kaldırılıp 32GB’a geçilmesi, stereo hoparlörler, IP67 sertifikaya sahip olmasıyla beraber su ve toza dayanıklılık gibi önemli bir özelliği de bir araya getiriyor. Bu rada elbette batarya ömrü de çok önemli. 

iPhone 7 Plus Batarya Ömrü Ne Kadar?

iPhone 7 Plus'ın 2,900 mAh bataryaya sahip. A10 çipsetinin pil ömrüne olan katkısını da yabana atmamak gerekiyor. 

Yeni Apple iPhone 7 Plus'ı inceledik. Artılarını eksilerini anlattığımız, video testi, fotoğraf testi, benchmark testi, geekbench testi, 3dmark testi yaptığımız, yeni home button'u gösterdiğimiz ve çift kamera'nın çalışmasını anlattığımız bu videomuzda sizlere iyi seyirler dileriz.

iPhone 7 Plus Kutu Açılışı (Türkiye'de İlk!)

iPhone 7 Kutu Açılışı (Siyah iPhone 7 İçerir)

YORUMLAR