Apple'ın Uzay İstasyonundan İlk Görüntüler

Apple'ın uzun zamandır çalışmalarını yürüttüğü uzay kapsülü, insansız bir hava aracı tarafından çekilen görsellerle gözler önüne serildi.

Apple'ın inşaasını uzun zamandır yürüttüğü "uzay gemisi" isimli kapsülü, GoPro ekipmanı taşıyan bir insansız hava uçağı tarafından videoya alındı. Üs üzerinde 8 dakika civarında dolaşan araç ile çekilen görüntüler, Apple'ın bu yeni kampüsünün ne denli göz alıcı olacağını şimdiden gösteriyor.

Konuyu takip edenler hatırlayacaktır, teknoloji devi Apple 2006 yılından beri inşa etmeyi planladığı bu yapının tasarımlarını bir süre önce internet ortamında paylaşmıştı. 2016 yılının son çeyreğinde kullanılmaya açılması planlanan bu ihtişamlı binanın ilk olarak 2013 yılında yapılmaya başlanması planlanmıştı. Fakat daha sonra bu karar 2014 yılına ertelenmişti.

Çekilen videodan gördüğümüz kadarıyla yapının temelleri atılmış ve en azından silueti ortaya çıkmış. Anlaşılan o ki Apple cihazlarıyla olduğu kadar yapılarıyla da teknoloji dünyasında ses getirmeyi amaçlıyor.

YORUMLAR