Arabalar 3 - Cars 3'ün İlk Fragmanı Yayınlandı

Birbirinden güzel animasyon filmleriyle tanıdığımız Pixar yeni filmi Arabalar 3 (Cars 3) için ilk fragmanı yayınladı. Yayınlanan bu Arabalar 3 fragmanı bize serinin yeni filmi hakkında ipuçları veriyor. Oldukça kısa olan videoda heyecanlı bir yarış sahnes

Birbirinden güzel animasyon filmleriyle tanıdığımız Pixar yeni filmi Arabalar 3 (Cars 3) için ilk fragmanı yayınladı.

Yayınlanan bu Arabalar 3 fragmanı bize serinin yeni filmi hakkında ipuçları veriyor. Oldukça kısa olan videoda heyecanlı bir yarış sahnesinden kesitler paylaşılmakta. Serinin ana kahramanı olan yarış arabası McQueen fragmandaki sahnede yarış esnasında dramatik bir spin atıyor. Bu kaza sonrası ağır çekimde McQueen'in nasıl kaza attığı gösterilirken yeni filmin sloganı olacak mesaj paylaşılıyor:

"Bu andan itibaren herşey değişecek. "

Oyuncak Hikayesi, Sevimli Canavarlar, Kayıp Balık Nemo, WALL-E gibi başarılı filmleri ve serileriyle dikkat çeken Pixar bu filmlerde derin hikayelere sahip sempatik kahramanlar yaratmayı başarmıştı. Arabalar serisinin ilk 2 filminde de firma klasik çizgisini korumuştu ve araçlar halindeki sevimli kahramanları bize tanıştırmıştı. Serinin son filmi ise farklı bir çizgi izleyecek gibi görünüyor. Fragman bir hayli kısa olsa da görsel tarz önceki filmlerden biraz farklı. Videoda biraz daha karanlık ve dramatik bir hava hakim.

Pixar yayınladığı fragmanda Arabalar 3'ün gösterime ne zaman gireceğini de paylaşıyor. Arabalar 3, 16 Haziran 2017 tarihinden itibaren sinemalarda izlenebilecek.

YORUMLAR