Arçelik'ten Kullanıcılarına Teşekkür Videosu

'Türkiye'nin en sevilken markası' seçilen Arçelik, Türk halkına 'Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!' isimli reklam filmiyle teşekkür etti.

Türkiye'nin önde gelen teknoloji firmalarından Arçelik, tüm başarılarını Türkiye'den aldığı güç ve sevgiye borçlu olduğunu vurguluyor. 'Türkiye'nin en sevilken markası' seçilen şirket, Türk halkına 'Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!' isimli reklam filmiyle teşekkür etti.

Ülkemizdeki el emeği üretimin ön plana çıkarıldığı videoda, Karedeniz, Kayseri, Uşak ve Milas'a gönderme yapılıyor. Balıkçılık, çaycılık, camcılık ve halıcılık gibi el emeği ürünlere hak ettiği değeri gösterdiklerine değinen Arçelik, beyaz eşya ve minik ev aletlerindeki başarılarını vurguluyor. Kısacası Türkiye’nin Ar-Ge şampiyonu, inovasyon, sürdürülebilirlik ve çevre konularında lider konumda olan Arçelik, yeni reklam filmiyle bu başarısını borçlu olduğu Türk halkına teşekkür ediyor.

Basın bülteninde “Başarımızın ardında, Türkiye’den aldığımız güç ve sevgi yatıyor” diyen Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, "Bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında bulanan bayilerimiz, mağazalarımız ve servislerimiz aracılığıyla sektörümüzün en iyi ürün ve hizmetlerini tüketicilere ulaştırmış büyük bir yapıyız. Ev teknolojilerinin her alanında müşterilerine eşlik eden Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak hepsi işinde uzman, çalışkan, güvenilir bayi ve servislerimizle müşterilerimize bundan sonra da en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Tüketicileriyle büyük bir gönül bağları olduğunu belirten Dinçer, "Biz Türk insanı ile birlikte üretiyor ve başarıyoruz." dedi.

 

YORUMLAR