Archangel Oynanış Videosu

Archangel Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur.  Oyunda cennet ve cehennem arasındaki dengeyi bozarak dünyayı istila etmeye çalışa

Archangel Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur. 

Oyunda cennet ve cehennem arasındaki dengeyi bozarak dünyayı istila etmeye çalışan cehennem güçlerini durdurmaya çalışan Archangel'ı yönetiyoruz. Cennet tarafından görevlendirilen Archangel görevini tamamlayabilmek için acımasız ve sert olmalıdır. Kahramanımız bu amaçla ölümcül silahların yanında buz ve ateş gibi elementlerin gücünü alan büyüleri kullanabiliyor ve hatta ölüleri diriltme gibi karanlık yeteneklere başvurabiliyor.

Archangel bolca aksiyon sunarken yaratıcı kontrol yapısıyla ön plana çıkmakta. Videoda bu kontrol yapısının nasıl kullanıldığına şahit olabilirsiniz. Oyunu denemek isterseniz bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR