Asphalt 7: Heat Tanıtım Videosu

Dünyanın en popüler ve en beğenilen araba yarışı oyunlarından biri olmaya başaran Asphalt 7: Heat, hem Android hem de iOS cihaz sahipleri tarafından oynanabiliyor. Gameloft tarafından geliştilen araba yarışı oyunu serisi, her versiyonu ile en çok indirile

Dünyanın en popüler ve en beğenilen araba yarışı oyunlarından biri olmaya başaran Asphalt 7: Heat, hem Android hem de iOS cihaz sahipleri tarafından oynanabiliyor.

Gameloft tarafından geliştilen araba yarışı oyunu serisi, her versiyonu ile en çok indirilen araba yarışı oyunları listesinde yer almayı başaran heyecanlı ve aksiyo ndolu bir oyundur. Oyun içerisinde Ferrari, Lamborghini, Aston Martin ve daha bir çok lüks marka arabayı kullanarak dünyanın en güzel şehirleri olan Londra, Hawai, Miami ve Paris'te rakiplerinizle yarışacaksınız.

Gerçekçi oyun yapısı ve etkileyici grafikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Asphalt 7: Heat'i Android ve iOS cihazlarınıza indirerek oynamak için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz. Ücretli olmasına rağmen ödediğiniz ücretin karşılığı alacağınızı düşündüğüm Asphalt 7: Heat uygulamasını mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR