Assassin's Creed Filminin Yeni Fragmanı

Hatırlanacağı üzere Assassin's Creed oyunlarının geliştiricisi Ubisoft geçtiğimiz aylarda 20th Century FOX ile işbirliği yaparak bu ünlü oyun serisini beyaz perdeye taşıyacağını duyurmuştu. Assassin's Creed filmi duyurulduktan sonra bu filmin ilk fragrama

Hatırlanacağı üzere Assassin's Creed oyunlarının geliştiricisi Ubisoft geçtiğimiz aylarda 20th Century FOX ile işbirliği yaparak bu ünlü oyun serisini beyaz perdeye taşıyacağını duyurmuştu.

Assassin's Creed filmi duyurulduktan sonra bu filmin ilk fragramanı yayınlanmıştı. Kanye West'in hazırladığı parça ile süslenen bu fragmanın ardından yeni Assassin's Creed film fragmanı yayınlandı.

Bu yeni fragman bize filmin bilim kurgu temelini gösteriyor. Bilindiği üzere Assassin's Creed oyunlarında kahramanlar Animus adlı özel cihazlara girerek geçmişe yolculuk etmekteler. Assassin's Creed kahramanlarının genlerindeki izler aracılığıyla bu kahramanların geçmişte yaşamış olan atalarının yaşadıkları olaylar açığa çıkarılabiliyor. Assassin's Creed filminde de bu olay üzerine kurulu bir senaryo var. Kahramanımız Animus aracılığıyla İspanya'daki Engizisyon dönemine yolculuk ediyor.

Yayınlanan fragman her ne kadar serinin hayranları için heyecan yaratacak olsa da birkaç klişe sahne gözlere çarpıyor. Bir Holywood yapımının olmazsa olmazı kahraman odaklı gösterişli sahneler Assassin's Creed filmi içinde bolca kullanılacak gibi görünüyor.

Assassin's Creed filmi 21 Aralık 2016 tarihinde gösterime girecek.

YORUMLAR