Assassin's Creed Origins Gamescom 2017 Fragmanı

Ubisoft, kısa bir süre önce tanıttığı Assassin's Creed Origins için yeni bir video yayınladı. Aslında daha önceden de farklı Assassin's Creed Origins videoları yayınlanmıştı. Önceki videolarda yeni Assassin's Creed oyununun içinden alınmış görüntüler payl

Ubisoft, kısa bir süre önce tanıttığı Assassin's Creed Origins için yeni bir video yayınladı.

Aslında daha önceden de farklı Assassin's Creed Origins videoları yayınlanmıştı. Önceki videolarda yeni Assassin's Creed oyununun içinden alınmış görüntüler paylaşılıyor ve bize oyun hakkında detaylı bilgi veriliyordu. Fakat bu video biraz farklı yapıda, yeni Assassin's Creed Origins videosu oyuncuların heyecanını artırmak üzere hazırlanmış bir sinematik video.

Gamescom 2017 etkinliği için özel olarak hazırlanmış videoda oyunun geçtiği Antik Mısır görkemli bir şekilde tanıtılmakta. Videoda dikkat çeken nokta ise Antik Mısır halkının yanısıra Roma İmparatorluğu liderlerinin ve ordularının da karşımıza çıkması. Bu da oyunun zengin bir tarihi temele sahip olacağını işaret ediyor.

İzleyeceğiniz Assassin's Creed Origins sinematik tanıtım videosunda piramitlerin inşa edilme süreci de hızlı bir şekilde anlatılmakta. Eğer tarihi ve açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Assassin's Creed Origins size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir oyun olabilir.

 Ekim Assassin's Creed Origins'i oynayabilmek için birkaç ay daha beklememiz gerekecek. Assassin's Creed Origins çıkış tarihi 27 Ekim 2017 olarak listeleniyor. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

YORUMLAR