Assassin's Creed Unity'nin Çıkış Fragmanı Sizi Devrime Çağırıyor

Ubisoft bu hafta içinde çıkacak Assassin's Creed Unity için çıkış fragmanı yayınladı. Son videoyla birlikte Fransız Devrimi'ni başlatacak oyuncular için oldukça heyecan dolu sahneler bizleri bekliyor. Unity'de Fransız Devrimi'ni ana hikaye olarak işleyece

Ubisoft bu hafta içinde çıkacak Assassin's Creed Unity için çıkış fragmanı yayınladı. Son videoyla birlikte Fransız Devrimi'ni başlatacak oyuncular için oldukça heyecan dolu sahneler bizleri bekliyor.

Unity'de Fransız Devrimi'ni ana hikaye olarak işleyecek oyunun tek kişilik modunda geçerli olacak sistemler, ayrıca kooperatif moduna ait özelliklerle birlikte harika bir şekilde harmanlanarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Özellikle grafikleriyle ve sinematiklerinin kalitesiyle dikkat çeken oyun bu sefer Assassin's Creed: Unity'de, seride ilk defa oyuncuya çok yoğun bir özgürlük vererek herkesi devrime davet ediyor.

Tarihte Fransız Devrimi'nin nasıl başladığına tanıklık edeceğimiz oyunda Ubisoft'un önceki videolarını takip ettiyseniz, çok farklı alternatifler de sunulmakta. Animus cihazıyla geçmişe yolculuk yaptığımız oyunda bu sefer teknik aksaklıklar yüzünden kendimizi birden 2. Dünya Savaşı'nın ortasında buluyor, akabinde tekrar Fransa'nın çatısında hedefimize kilitlenmiş bir halde tarihte zaman değiştiriyoruz.

Assassin's Creed Unity'nin çıkışına 7 gün kala PC sistem gereksinimlerini kaçıran oyuncular, minimum ve önerilen gereksinimlere şuradaki haberimizden ulaşabilirler.

Assassin's Creed Unity 14 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliyor. Oyunun senaryo modu dışında çok yoğun bir kooperatif oyuncu modu da bulunuyor.

YORUMLAR