Asus M70 Masaüstü Bilgisayar

Asus teknolojik özellikleriyle öncü olmaya aday masaüstü bilgisayarı M70'in özelliklerini kısaca tanıtan bir video yayınladı. M70 NFC desteğiyle öne çıkıyor ve NFC özelliğine sahip telefonunuzla tam olarak bütünleşiyor. Bu sayede akıllı telefonunuzla çekt

Asus teknolojik özellikleriyle öncü olmaya aday masaüstü bilgisayarı M70'in özelliklerini kısaca tanıtan bir video yayınladı.

M70 NFC desteğiyle öne çıkıyor ve NFC özelliğine sahip telefonunuzla tam olarak bütünleşiyor. Bu sayede akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflar otomatik olarak bilgisayarınızda yedeklenebiliyor ve Windows 8'e telefonunuz aracılığıyla şifresiz olarak giriş yapabiliyorsunuz.

Asus M70 masaüstü bilgisayarın bir diğer sıradışı özelliği ise cep telefonları için kablosuz şarj imkanı sunması. M70 bu özelliğin yanında elektrik kesintilerinde özel üretilmiş güç kaynağı sayesinde bilgisayarın direkt olarak kapanmasını engelliyor ve size çalışmalarınızı kaydetmek için ek süre tanıyor.

Asus M70 4. nesil Inter Core i7 işlemci, Nvidia GeForce ekran kartı ve SonicMaster geliştirilmiş ses sistemi ile güçlendiriliyor.

YORUMLAR