ASUS Memopad 7 - Arayüz ve Oyun Performansı

Asus MeMO Pad 7'de bildiğiniz gibi Zen arayüzü kullanılmakta. Açıkçası bu arayüz hem kullanım rahatlığı hem de akıcılık açısından ortaya çok iyi bir performans koyuyor. İlk defa tablet sahibi olacak kullanıcılar bile bu modeli rahatlıkla kullanabilirler.

Asus MeMO Pad 7'de bildiğiniz gibi Zen arayüzü kullanılmakta. Açıkçası bu arayüz hem kullanım rahatlığı hem de akıcılık açısından ortaya çok iyi bir performans koyuyor. İlk defa tablet sahibi olacak kullanıcılar bile bu modeli rahatlıkla kullanabilirler. Birkaç saatlik kullanımdan sonra kendimizi cihaza tamamen alışmış halde bulduk.

Performans olarak bir değerlendirme yapabilmek için yüksek donanım gerektiren Dead Trigger 2'yi ve Real Racing 3'ü denedik. İlk başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan Dead Trigger 2, işlemci ısındıkça ufak tefek takılmalara yol açmaya başladı. Cihazı soğutmadan teste devam edebilmek için de Dead Trigger 2'nin hemen ardından Real Racing 3'ü açtık. Açıkçası takılmaların devam etmesini bekliyorduk fakat şaşırtıcı bir şekilde sorunsuz bir oyun deneyimi yaşadık. 

Fiyatını göz önüne aldığımızda Asus MeMO Pad 7 ortaya çok iyi bir iş çıkarttı ve bizi her yönden tatmin etti. Gerek ergonomik yapısı, gerek kullanım özellikleri gerekse performans olarak fiyatından fazlasını sunduğunu itiraf etmemiz gerekiyor. Eğer günlük işlemleriniz ve biraz da oyun oynamak için kullanacağınız bir tablet arıyorsanız Asus MeMO Pad 7'yi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR