Asus Zenfone 2'de Windows 7 Çalıştırdılar!

Asus'un yüksek performansı ve donanım özelliklerini makul bir fiyat ile bir araya getirdiği yeni akıllı telefonu Asus Zenfone 2 yetenekleriyle göz kamaştırıyor. Intel işlemcilerin gücünü arkasına alan Asus Zenfone 2 telefonlarda birçok güncel mobil oyun y

Asus'un yüksek performansı ve donanım özelliklerini makul bir fiyat ile bir araya getirdiği yeni akıllı telefonu Asus Zenfone 2 yetenekleriyle göz kamaştırıyor.

Intel işlemcilerin gücünü arkasına alan Asus Zenfone 2 telefonlarda birçok güncel mobil oyun yüksek grafik kalitesiyle akıcı bir şekilde çalıştırılabiliyor. Cihazın seri arayüzü ise kulanıcı deneyimini kusursuz hale getiriyor. Cihazda Intel Atom işlemcilerin yanısıra 4 GB RAM de kullanılmakta.

Bu donanımsal özelliklere yakın özellikler bir süre önce üretimden kalkan netbooklarda karşımıza çıkmaktaydı. Bu netbooklarda Windows 7'yi çalıştırabiliyorduk. Bu durumu göz önüne alan geliştiriciler muhtemelen "netbooklarda Windows 7 çalıştırabiliyorsak neden Asus Zenfone 2'de çalıştıramayalım" diye düşünmüş olacaklar ki ortaya böyle bir çalışma çıkmış. Videoda Asus Zenfone 2 üzerinde Windows 7'nin nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

YORUMLAR