Asus Zenfone 3 Ultra'ya İlk Bakış

Asus bir süredir merakla beklenen yeni Zenfone ailesini Tayvan'ın başkenti Taipei'de düzenlenen Computex 2016 etkinliğinde resmi olarak tanıttı. Asus Zenfone 3'ün yanında Asus Zenfone 3 Ultra ve Asus Zenfone 3 Deluxe adına sahip olan 2 farklı Zenfone mode

Asus bir süredir merakla beklenen yeni Zenfone ailesini Tayvan'ın başkenti Taipei'de düzenlenen Computex 2016 etkinliğinde resmi olarak tanıttı.

Asus Zenfone 3'ün yanında Asus Zenfone 3 Ultra ve Asus Zenfone 3 Deluxe adına sahip olan 2 farklı Zenfone modeli daha tanıtan Asus, Asus Zenfone 3 Ultra ile phablet sektöründe fiyat - performans dengesini yakalayacak bir ürün piyasaya sunmayı hedefliyor.

6.8" boyutundaki büyük bir ekrana sahip olan Asus Zenfone 3 Ultra, orta segment Snapdragon işlemciyle ve 4 GB RAM kapasitesiyle gelmekte. Yeni akıllı telefonun detaylı teknik özelliklerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz:

Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Deluxe Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri

Asus tarafından yayınlanan bu videoda Zenfone 3 Ultra'nın tasarımına yakından bakabilir, ve teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR