Asus'un Yeni Amiral Gemisi Zenfone 3 Deluxe

Daha önceki Zenfone telefonlarda Intel Atom mobil işlemcileri tercih eden Asus yeni Zenfone ailesini resmi olarak tanıttı. Tayvan'ın başkenti Taipei'de düzenlenen Computex 2016'da yapılan etkinlikte duyurulan Asus Zenfone 3, Asus Zenfone 3 Ulta ve Asus Ze

Daha önceki Zenfone telefonlarda Intel Atom mobil işlemcileri tercih eden Asus yeni Zenfone ailesini resmi olarak tanıttı.

Tayvan'ın başkenti Taipei'de düzenlenen Computex 2016'da yapılan etkinlikte duyurulan Asus Zenfone 3, Asus Zenfone 3 Ulta ve Asus Zenfone 3 Deluxe farklı kullanıcı kitlelerini hedefliyorlar. Bu telefonlardan Asus Zenfone 3 Deluxe firmanın yeni amiral gemisi olarak nitelendirilebilir; çünkü bu telefon yüksek perfoemansı 6 GB gibi yüksek bir RAM mikrarıyla birleştiriyor. Metal gövdeye sahip olan Asus Zenfone 3 Deluxe, Sony sensöre sahip bir arka kamera ile birlikte gelmekte.

Asus tarafından yayınlanan bu videoda Zenfone 3 Deluxe'ün özelliklerine değinilerek telefona bir ilk bakış yapılıyor. Asus Zenfone 3 Deluxe'ün detaylı teknik özellikleri için bu yazımıza göz atabilirsiniz: 

Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Deluxe Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri

YORUMLAR