Audi'den Ürperten Super Bowl Reklam Videosu

Her şeyin olduğu gibi kalması gerektiğini düşünen popüler araba üreticisi Audi, Audi A3 için yayınladığı yeni Super Bowl reklam videosu ile farklı firmalar arasında yapılan anlaşmalar sonucu ortaya çıkan arabaların ne gibi kötü sonuçlar doğurabileceğini k

Her şeyin olduğu gibi kalması gerektiğini düşünen popüler araba üreticisi Audi, Audi A3 için yayınladığı yeni Super Bowl reklam videosu ile farklı firmalar arasında yapılan anlaşmalar sonucu ortaya çıkan arabaların ne gibi kötü sonuçlar doğurabileceğini kullanıcılara göstermeye çalıştı.

Reklam filminde bir Doberman ve Chihuahua'nın birleşimi sonucu ortaya çıkan Doberhuahua'yı kullanıcılarına gösteren Audi, ortaya çıkan şeyin hiç de sevimli görünmediğini vurguluyor.

Reklamın sonunda rakipsiz teknolojisi ve performansıyla dikkat çeken Audi A3'ü ekranlara çıkaran Audi, "Uzlaşmalar bizi de korkutuyor" mesajını veriyor ve her şeyin olduğu gibi kalması gerektiğiniz vurguluyor.

Audi'nin Super Bowl etkinlikleri için hazırladığı reklam videosunu izleyebilir ve reklam videosuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR