avast! Mobile Security Tanıtım Videosu

Android telefon ve tabletlerinizin güvenliğini sağlayan avast! Mobile Security uygulaması ücretsiz olarak tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabilmketedir. Cihazlarına sürekli yeni uygulamalar yükleyen ve interneti aktif olarak kullanan kullanıcı

Android telefon ve tabletlerinizin güvenliğini sağlayan avast! Mobile Security uygulaması ücretsiz olarak tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabilmketedir.

Cihazlarına sürekli yeni uygulamalar yükleyen ve interneti aktif olarak kullanan kullanıcıların kesinlikle bulundurması gereken uygulamalardan biri olan avast! Mobile Security, hem antivirüs hem hırsızlıkkoruması içeriyor.

İçerisinde pek çok gelişmiş özellik barındıran güvenlik ve koruma uygulamasının ilgi çekici özelliklerinden bir tanesi, sahip olduğu internet tabanlı telefon konum belirleme özelliği sayesinde kaybolan cihazlarınızın yerini tespit edebilmesidir.

Kullanılan uygulama sayıları artmaya devam ederken, uygulamalar ile birlikte cihazlarımıza bulaşabilecek virüs ve diğer zararlı yazılımlara engel olan avast! Mobile Security uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirip, Android telefon ve tabletlerinize yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR