Avucunuza Sığan Oyun Bilgisayarı Spark

Eğer bilgisayarda oyun oynamayı seviyorsanız fakat sahip olduğunuz oyun bilgisayarını yanınızda taşıyamamaktan şikayetçiyseniz bu cihaz hoşunuza gidebilir. MAINGEAR tarafından geliştirilen Spark adlı bu minik cihaz oyun bilgisayarları arasında en küçük bo

Eğer bilgisayarda oyun oynamayı seviyorsanız fakat sahip olduğunuz oyun bilgisayarını yanınızda taşıyamamaktan şikayetçiyseniz bu cihaz hoşunuza gidebilir.

MAINGEAR tarafından geliştirilen Spark adlı bu minik cihaz oyun bilgisayarları arasında en küçük boyuta sahip olan bilgisayar. AMD işlemcilerinin ve grafik teknolojilerinin gücünü arkasına alan Spark'da 4 çekirdekli 2.1 GHZ hızındaki AMD A8-5557M APU işlemci kullanılıyor. Bilgisayarın grafik çipi ise yine AMD'nin R9 M275X mobil grafik işlemcisi. 2 GB video belleğine sahip olan bu ekran kartı DDR3 sistem belleği kullanmakta.

Spark üzerinde standart oyun bilgisayarı donanımlarının yanında USB 3.0 ve ethernet girişlerini ve WiFi, Bluetooth 4.0 alıcılarını da barındırıyor. Bunun yanın SSD disk bulunduran bilgisayar yüksek veri okuma ve yazma hızlarına da sahip.

YORUMLAR