Band Stars Tanıtım Videosu

Halfbrick'in son duyurduğu oyunlardan olan Band Stars özellikle müzik aşıklarına muhteşem bir deneyim yaşatacağa benziyor. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi müzik stüdyomuzu kuruyor ve şöhrete giden yolda emin adımlarla ilerlemeye başlıyoruz. Stüdyo

Halfbrick'in son duyurduğu oyunlardan olan Band Stars özellikle müzik aşıklarına muhteşem bir deneyim yaşatacağa benziyor. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi müzik stüdyomuzu kuruyor ve şöhrete giden yolda emin adımlarla ilerlemeye başlıyoruz.

Stüdyoyu kurmak ve yönetmek tahmin ettiğiniz gibi hiç de kolay değil çünkü oyunda 50 farklı karakter var ve bunların hepsi farklı özelliklere sahip. Bu karakterlerin öne çıkan özelliklerini daha da geliştirme şansına sahibiz. Elbette karakterlerin başka ihtiyaçları da var. Bu durumu göz önüne alarak stüdyomuza küvetler, televizyonlar ve ses sistemleri kurmamız gerekiyor.

Son derece eğlenceli bir oynanışa sahip olan Band Stars'ta birbirinden hoş müzik parçalarına yer verilmiş. Eminim müzikseverler bu oyunu oynamaktan büyük keyif alacak.

YORUMLAR