Banter Tanıtım Videosu

Banter, iOS ve Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamasıdır. Farklı konu başlıkları altından ilgi alanınıza uygun olanları seçerek, sizinle aynı konuya ilgi

Banter, iOS ve Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamasıdır.

Farklı konu başlıkları altından ilgi alanınıza uygun olanları seçerek, sizinle aynı konuya ilgi duyan kullanıcılarla sohbet etme olanağını sizlere sağlayacak olan uygulama, eski sohbet odalarının samimiyetini ve sıcaklığını tekrar gün yüzüne çıkarıyor.

Kendi profilinizi oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz, konum bilgilerinizi paylaşarak yakınınızda yer alan kullanıcıları görebileceğiniz, resim paylaşabileceğiniz, özel mesajlar atabileceğiniz, kendi sohbet odalarınızı oluşturabileceğiniz ve çok daha fazlasını size sunan Banter, oldukça iyi düşünülerek hazırlanmış bir sosyal ağ ve mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Uygulama için yayınlanan tanıtım videosunuz izleyebilir ve Banter'i aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR