Bardbarian Tanıtım Videosu

Bardbarian, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği bir strateji oyunudur. Oyundaki göreviniz ise müzik tutkunu olan Bard karakteri ile şehrinizi korumak. Oyunun hikayesine göre Bard, savaşmaktan yorulmuş ve artık kendini

Bardbarian, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği bir strateji oyunudur. Oyundaki göreviniz ise müzik tutkunu olan Bard karakteri ile şehrinizi korumak. Oyunun hikayesine göre Bard, savaşmaktan yorulmuş ve artık kendini gitar çalarak huzurlu etmek isteyen bir kişi. Fakat düşmanları onu şehrinde rahat bırakmayarak saldırıya geçiyor. O da mecburen savunmak zorunda kalıyor.

Farklı düşman türleri ve deva canavarlar ile karşılaşacağınız oyunda size yardım edecek olan savaşçılar, büyücüler, ninjalar ve şifacılar bulunuyor. Düşmanlardan düşen altınları topladıkça hem kendi karakteriniz Bard'ı hem de diğer askerlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu Android ve iOS cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR