Başlat Menüsüne Sahip Windows 9 Tasarımı

Yazılım çevrelerindeki söylentilere göre Microsoft'un bir sonraki Windows versiyonu olacak olan Windows 9'da başlat menüsünü geri getireceği konuşuladursun, tasarımcılar Microsoft'u beklemeden başlat menüsüne sahip yeni Windows versiyonlarını sergilemeye

Yazılım çevrelerindeki söylentilere göre Microsoft'un bir sonraki Windows versiyonu olacak olan Windows 9'da başlat menüsünü geri getireceği konuşuladursun, tasarımcılar Microsoft'u beklemeden başlat menüsüne sahip yeni Windows versiyonlarını sergilemeye başladılar.

Bu geliştiricilerden olan Makus McNugen kendi tasarladığı Windows 9 prototipinde hem Windows 8'in getirdiği yenilikleri seven hem de klasik başlat menüsüne alışan kullanıcıları tatmin edeceğe benziyor. McNugen'in tasarladığı Windows 9'da Windows 8'in metro arayüzü ve başlangıç ekranı klasik başlat menüsü ile çok güzel bir şekilde birleştiriliyor. Videoda bu başlat menüsünün sunduklarını ve başlat menüsü üzerinden erişebileceğiniz özellikleri yakından tanıyabilirsiniz.

Eğer Windows 9'u beklemeden Windows 8 işletim sisteminizde başlat menüsüne kavuşmak isterseniz aşağıdaki ücretsiz yazılım ile Windows 8'inize klasik stilde başlat menüsü ekleyebilirsiniz:

YORUMLAR