Battle Bears Fortress Tanıtım Videosu

Battle Bears mobil oyun serisinin geliştiricisi SkyVu Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Battle Bears Fortress, oyunseverlere oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir savunma oyunu deneyimi sunmaktadır. Popüler savunma oyun

Battle Bears mobil oyun serisinin geliştiricisi SkyVu Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Battle Bears Fortress, oyunseverlere oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir savunma oyunu deneyimi sunmaktadır.

Popüler savunma oyunu Plants & Zombies benzeri bir oynanışa sahip olan Battle Bears Fortress, hem tek kişilik hem de çoklu oyuncu modları sayesinde kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatmaktadır.

İsterseniz 30'dan fazla bölümü tek kişilik senaryo modu üzerinde tamamlamaya çalışabilir, isterseniz de çoklu oyuncu modunda dünya üzerindeki diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

22'den fazla savunma kulesi ve her birinin geliştirme seçeneklerinin dışında oynayabileceğiniz 4 farklı kahraman ve 20'nin üzerinde farklı düşman Battle Bears Fortress'ta sizleri bekliyor.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıdaki bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR