Battlefield 1 Senaryo Modu Fragmanı

DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan 1. Dünya Savaşı temalı FPS oyunu Battlefield 1'in tek kişilik senaryo modunu anlatan yeni bir fragman yayınlandı. Bu son Battlefield 1 video fragmanı bize Holywood filmlerini ara

DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan 1. Dünya Savaşı temalı FPS oyunu Battlefield 1'in tek kişilik senaryo modunu anlatan yeni bir fragman yayınlandı.

Bu son Battlefield 1 video fragmanı bize Holywood filmlerini aratmayan sanatsal ve dramatik sahneler sunuyor. Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce Battlefield 1'in açık betası tüm oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Bu betada oyunun sadece çok oyunculu modunda geçen savaşlara katılmıştık. Oyunun nasıl bir hikayeye sahip olacağı, hangi kahramanlarla karşılaşacağımız ise merak konusuydu. İşte bu videoda bu soruların cevabını buluyoruz.

Frostbite oyun motorunun yetenekleri sayesinde oyun içi görüntüleri sinematik sahnelerdeki görüntülerden ayırmak mümkün değil. Battlefield 1 şüphesiz ki şu ana kadar oynadığımız en yüksek grafik kalitesine sahip oyunlardan biri olacak. Bilgisayarınızın oyunu çalıştırıp çalıştıramadığını öğrenmek için resmi olarak açıklanan Battlefield 1 sistem gereksinimlerine göz atabilirsiniz:

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 1'de Osmanlı Devleti de yer alıyor. Buna bağlı olarak oyun Türkçe desteğine de sahip. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Battlefield 1 çıkış tarihi 21 Ekim olarak gösteriliyor. Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR