Battlefield 3: Aftermath Çıkış Videosu

DICE, çeşitli oyun platformları için çıkış yapacak olan Battlefield 3: Aftermath adlı DLC paketiyle ilgili bilgilerin yanında oyunla ilgili bir de çıkış videosu yayınlamayı ihmal etmedi. Geçen yıl çıkış yapan Battlefield 3 için sürekli olarak yeni harital

DICE, çeşitli oyun platformları için çıkış yapacak olan Battlefield 3: Aftermath adlı DLC paketiyle ilgili bilgilerin yanında oyunla ilgili bir de çıkış videosu yayınlamayı ihmal etmedi.

Geçen yıl çıkış yapan Battlefield 3 için sürekli olarak yeni haritalar, silahlar ve çok daha fazlasının dahil edildiği çeşitli yamalar gelmişti. Geçtiğimiz ay içerisinde çıkış yapan Battlefield 3 Armored Kill ek paketinin ardından, DICE yeni ek paket Aftermath ile ilgili bilgileri oyunseverlerle paylaştı.

Yeni ek pakette deprem sonrasında yıkılan İran sokaklarında oyuncular rastgele yerlere atılarak yaşam mücadelesi verecekler. Oyun içerisinde hayatta kalmak için aynı zamanda daha güçlü silahları bulmak zorunda olan oyuncular, harita üzerinde yeni silahlar da arayacaklar.

Öncelikle Playstation 3 oyun platformu için çıkış yapacak oyun ardından Xbox 360 ve PC platformlarında da oynanabilecek. Oyunla ilgili çıkış tarihleri ise şöyle:

Playstation 3 Premium üyelere: 27 Kasım

Xbox 360 Premium üyeler: 4 Araklık

Playstation 3 oyuncuları: 11 Aralık

PC ve Xbox 360 oyuncurı: 18 Aralık

YORUMLAR