Battlefield 4 Second Assault Çıkış Videosu

Battlefield 4'ün geliştiricisi DICE oyun için çıkaracakları yeni indirilebilir içerik olan Second Assault için özel bir video yayınladı. Oyunun multiplayer modunu hedef alan Second Assault Frostbite 3 motorunun bütün gücünü kullanacak ve Battlefield 4'e y

Battlefield 4'ün geliştiricisi DICE oyun için çıkaracakları yeni indirilebilir içerik olan Second Assault için özel bir video yayınladı.

Oyunun multiplayer modunu hedef alan Second Assault Frostbite 3 motorunun bütün gücünü kullanacak ve Battlefield 4'e yeni multiplayer özellikleri katacak.

Second Assault oyunun multiplayer moduna 4 adet yeni harita ekliyor. Operation Metro, Gulf of Oman, Operation Firestorm ve Caspian Border adlı bu haritalar Battlefield 4'e özel Levolution teknolojisinin bütün nimetlerine sahip olacak. Bu da bu haritaları oynarken sel, kum fırtınası gibi dinamik olaylar gerçekleşeceği anlamına geliyor.

Battlefield 4 Second Assault, Xbox One Premium üyeleri için 22 Kasım'da, geri kalan kullanıcılar için senenin sonun yayınlanacak. 

YORUMLAR