Battlefield 4 - Sel

Battlefield 4'ün geliştirici DICE oyunun multiplayer modunda yer alacak olan Flood Zone haritasının nasıl geliştirildiğini anlatan bir video yayınladı. Yeni Battlefield 4 videosunda daha önceden açıklanan oyun sırasında gerçekleşen dinamik olaylara da ışı

Battlefield 4'ün geliştirici DICE oyunun multiplayer modunda yer alacak olan Flood Zone haritasının nasıl geliştirildiğini anlatan bir video yayınladı.

Yeni Battlefield 4 videosunda daha önceden açıklanan oyun sırasında gerçekleşen dinamik olaylara da ışık tutuluyor. Flood Zone'da şehrin içinde karada savaşırken sular gittikçe yükseliyor ve şehri sel basıyor. İlk adımda karada araç kullanabiliyorken bir süre sonra bu araçların yerine farklı araçlar kullanmak zorunda kalıyoruz. Oynanışta da büyük bir etki yaratan bu dinamik olaylar sayesinde oyun çeşitliliğin sınırlarını zorluyor.

Videoda oyunun baş geliştiricilerinden Thomas Andersson bu haritayı ve sel olayının nasıl geliştirdiklerini anlatıyor. Bunun yanında oynanış görüntülerine de yer veriliyor.

YORUMLAR