Bilen Adam Tanıtım Videosu

Orta okul ve lise yıllarında sıralarımızda en çok oynadığımız oyunlardan biri olan Adam Asmaca'yı mobil cihazlarımız üzerinde oynamamızı sağlayan Bilen Adam uygulaması, Android ve iOS cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilerek kullanılabiliyor

Orta okul ve lise yıllarında sıralarımızda en çok oynadığımız oyunlardan biri olan Adam Asmaca'yı mobil cihazlarımız üzerinde oynamamızı sağlayan Bilen Adam uygulaması, Android ve iOS cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilerek kullanılabiliyor.

Yeniden tasarlanarak 7'den 70'e herkesin oynayabileceği bir oyun hazırlayan geliştiriciler, 3 farklı oyun modu ile farklı tür oyunlar oynamayı seven tüm oyunculara hitap ediyor. Uygulama ile adam asmaca ve kelime oyunu oynayabiliyorsunuz. Klasik, zaman karşı ve iki kişilik oyun modlarından birini seçerek dilediğiniz zaman Android ve iOS cihazlarınız üzerinde adam asmaca oynayabilirsiniz.

Gerek tasarımı gerekse yeni oyun yapısı ile bildiğiniz adam asmaca oyununu çok daha eğlenceli bir şekilde oynamamızı sağlayan uygulamanın iki kişilik oyun modunda arkadaşlarınız ile yarışabilir ve kimin daha fazla kelime bilgisi olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca liderlik sıralamalarında üstlere çıkarak arkadaşlarınıza ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunuz gösterebilirsiniz.

Bilen Adam uygulamasını ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza yüklemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR