Binlerce Penguen ve Noel Baba Ordusu Savaş Simülatöründe Kapıştılar!

Eğer sıradışı bir simülasyon oyunu oynamayı istiyorsanız geliştirilmekte olan bu savaş simülatörü ilginizi çekebilir. Epic Battle Simulator adıyla Steam Greenlight üzerinde oyuncuların desteğini bekleyen bu sandbox oyunu oyunculara gerçek anlamda devasa s

Eğer sıradışı bir simülasyon oyunu oynamayı istiyorsanız geliştirilmekte olan bu savaş simülatörü ilginizi çekebilir.

Epic Battle Simulator adıyla Steam Greenlight üzerinde oyuncuların desteğini bekleyen bu sandbox oyunu oyunculara gerçek anlamda devasa savaşların mimarı olma imkanı veriyor. Epic Battle Simulator sayesinde ekranda aynı anda binlerce askeri çarpışırken görebiliyorsunuz. Üstelik savaşlarda hangi askerlerin savaşacağını da siz belirleyebiliyorsunuz. Dilerseniz Roma askerleri, dilerseniz 2. DÜnya Savaşı askerleri veya bu videoda görebileceğiniz gibi Noel Baba ordusu ve penguenler gibi askerleri savaştırabilirsiniz. Tavuklar, orklar, troller, Orta Çağ şovalyeleri Epic Battle Simulator içindeki diğerilginç asker seçenekleri. 

Unity oyun motorunun özel olarak modifiye edilmiş halini kullanan Epic Battle Simulator, 10.000 askerin çarpıştığı savaşları rahatça bilgisayarınız üzerinde canlandırabiliyor. Bu savaşlarda her asker detaylı bir şekilde çizilebiliyor ve kendi başına hareket edebiliyor. İzleyeceğiniz bu videoda toplamda 15.000 asker yer alıyor. 11.000 penguenden oluşan ordu, 4.000 Noel Baba'ya karşı savaşırken oyun akıcılığını kaybetmiyor.

Epic Battle Simulator sert sınırlara sahip bir oyun değil ve oyunculara geniş özgürlükler tanıyor. İşlemci gücünüz elverdiğince oyundaki asker sayısını artırabilir ve limitleri zorlayabilirsiniz. Epic Battle Simulator'a destek vermek için bu bağlantıyı kullanarak oyunun Steam Greenlight sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

YORUMLAR