Bir Acayip iPhone 7 Reklamı

Geçtiğimiz Eylül başında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı resmi olarak tanıtan Apple yeni amiral gemileri için farklı reklam videoları yayınlamıştı. Önceki iPhone 7 reklam videolarında bu telefonların dikkat çekici özellikleri şık bir biçimde sergilenmekteydi.

Geçtiğimiz Eylül başında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı resmi olarak tanıtan Apple yeni amiral gemileri için farklı reklam videoları yayınlamıştı.

Önceki iPhone 7 reklam videolarında bu telefonların dikkat çekici özellikleri şık bir biçimde sergilenmekteydi. Fakat yeni yayınlanan bu iPhone 7 reklamı, Apple'ın klasik estetik algısının bir hayli dışında kalıyor.

İzleyeceğiniz iPhone 7 reklam videosu temel olarak cihazın stereo hoparlörleri sayesinde elde edilebilen yüksek ses kalitesini öne çıkarıyor. Ayrıca cihazın su geçirmezlik özelliği de vurgulanıyor. Videoda beyaz mayoya sahip bir dayımız yüksek atlama noktasına çıkarak kendisini olimpik havuza bırakıyor. Bu esnada da telefonundan müzik çalmaya devam ediyor. Telefonun sesinin yüksekliği de beyaz mayolu dayımızın çıktığı yüksek noktada müziğin duyulmasıyla anlaşılabiliyor.

Videonun kahramanı olan beyaz mayolu dayı havuza atladıktan sonra telefonuna sıçrayan su gözlerden kaçmıyor. Videodaki iPhone 7 üzerine su sıçaramasına rağmen çalışmaya ve yüksek sesle müzik çalmaya devam ediyor.

iPhone 7 ile ilgili olarak merak ettiğiniz teknik özellikleri ve iPhone 6S ile arasındaki farkları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

iPhone 7 ve iPhone 6S Karşılaştırması

YORUMLAR