Bleenka Tanıtım Videosu

Son zamanlarda oldukça popüler olan arkadaşlık uygulamalarına yeni bir soluk getiren Bleenka, çevrenizde yer alan diğer kullanıcıları görüntüleyebileceğiniz uygulama yardımıyla kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bleenka'yı diğer uygulamalardan ayıra

Son zamanlarda oldukça popüler olan arkadaşlık uygulamalarına yeni bir soluk getiren Bleenka, çevrenizde yer alan diğer kullanıcıları görüntüleyebileceğiniz uygulama yardımıyla kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Bleenka'yı diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği de beğendiğiniz kişilerin sizinle bir buluşma gerçekleştirene kadar sizin gerçekte kim olduğunuzu bilmeyecek olmaları.

Tanışmak istediğiniz kişiyi bleenk'leyebilir ve tanışmak istediğiniz kişinin bleenk'inize karşılık vermesi durumunda uygulamanın sizin için ayarlayacağı buluşmaya giderek yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

GPS yardımıyla konumunuzu sürekli olarak kontrol eden uygulama, bu sayede tatsız durumlarla karşılaşmanızı da engeller.

Bleenka için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR