Blip Blup Oynanış ve Tanıtım Videosu

Blip Blup, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği son derece eğlenceli ve eski tür bir bulmaca oyunudur. Oyun Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilirken, iOS cihazlarınıza indirmek için satın almanız gerekmektedir. Oyundaki

Blip Blup, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği son derece eğlenceli ve eski tür bir bulmaca oyunudur. Oyun Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilirken, iOS cihazlarınıza indirmek için satın almanız gerekmektedir.

Oyundaki amacınız ekrandaki tüm kareleri en az hamle sayısı ile farklı bir renge boyamaz. Bunu yapabilmek için tek bir kareye dokanmalı ve boyanın yayılmasını sağlamalısınız. Boyanın yayılmasını engelleyecek duvarlar ve diğer şekillere dikkat ederek tüm kareleri boyadıktan sonra bölümleri geçiyorsunuz.

Mobil cihazınız üzerinde bulmaca ve beyin jimnastiği yapabileceğiniz oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız blip Blup'u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Uygulamayı Android ve iOS cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR