Blizzard Yeni Heroes of the Storm Karakterlerini Tanıttı

Blizzard, Heroes of the Storm resmi Youtube hesabı üzerinde yayınladığı yeni video ile oyuna eklenecek olan yeni kahramanlar ve özellikler hakkında oyuncularını bilgilendirdi. Popüler MOBA oyunları DOTA ve League of Legends'a dişli bir rakip olacak olan H

Blizzard, Heroes of the Storm resmi Youtube hesabı üzerinde yayınladığı yeni video ile oyuna eklenecek olan yeni kahramanlar ve özellikler hakkında oyuncularını bilgilendirdi.

Popüler MOBA oyunları DOTA ve League of Legends'a dişli bir rakip olacak olan Heroes of the Storm, şimdiden bir çok oyuncu tarafından merakla bekleniyor.

Şu an kapalı beta aşamasında olan Heroes of the Storm için duyurulan 4 yeni kahraman sırasıyla: Lili, Brightwing, Murky ve Zagara oldu. İlk üç kahraman Warcraft evreninden gelirken, son kahraman olan Zagara, Starcraft evreninde yer alıyor.

Ayrıca Chen, Kael'thas ve Sylvanas gibi kahramanlar üzerinde de çalışmalarını sürdürdüğünü duyuran Blizzard, yayınladığı video üzerinde oyuna eklenen yeni özelikleri de görücüye çıkardı.

Heroes of the Storm için Blizzard tarafından yayınlanan videoyu izleyebilir ve oyun hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR