Blocky Roads Tanıtım Videosu

Minecraft benzeri grafikleriyle mobil kullanıcılarla buluşan farklı bir yarış oyunu olan Blocky Roads'un Android sürümü popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games ve iOS versiyonuysa diğer bir popüler mobil oyun geliştiricisi Dogbyte Games taraf

Minecraft benzeri grafikleriyle mobil kullanıcılarla buluşan farklı bir yarış oyunu olan Blocky Roads'un Android sürümü popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games ve iOS versiyonuysa diğer bir popüler mobil oyun geliştiricisi Dogbyte Games tarafından geliştirildi.

Hayallerinizdeki aracı bloklar yardımıyla inşa edebileceğiniz ve yine bloklardan oluşan bir oyun dünyasında farklı ortamları keşfedebileceğiniz Blocky Roads, gerçekten bağımlılık yapan bir oynanışa sahip.

Sürücünüzü istediğiniz gibi giydirebileceğiniz ve kendi aracınızı tasarlayabileceğiniz oyunda engebeli yolları benzininiz bitmeden geride bırakarak bölümleri geçmeye çalışacaksınız.

Blocky Roads için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR