Blood Brothers - Vampir Temalı Rol Yapma Oyunu

Popüler oyun geliştiricisi Mobage tarafından geliştirilen ve dünya genelinde 20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilme başarısını yakalayan Blood Brothers, kart oyunları ve rol yapma oyunları içerisinde yer alan öğeleri başarıyla harmanlayarak, ke

Popüler oyun geliştiricisi Mobage tarafından geliştirilen ve dünya genelinde 20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilme başarısını yakalayan Blood Brothers, kart oyunları ve rol yapma oyunları içerisinde yer alan öğeleri başarıyla harmanlayarak, kendi tarzını oluşturmayı başarmış olan bir oyundur.

1000'lerce farklı karakter kartının yer aldığı oyunda, sahip olduğunuz en iyi kartlara yer vererek hazırlayacağınız ordunuzla sizlere verilen görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Tabii ki bu görevleri yerine getirirken, karşınıza çıkacak olan rakiplerinizi de alt etmeniz gerekecek.

Oldukça bağımlılık yapan ve sürükleyici bir oynanışa sahip olan Blood Brothers'da zorlaşan görevlerinizi başarıyla tamamlayabilmek için elinizde yer alan kartları geliştirebilir veya kartlarınızı evrimleştirerek ortaya yeni kartlar çıkarabilirsiniz.

Blood Brothers için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR