Breach & Clear Tanıtım Videosu

Breach & Clear, Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir. Malesef ücretli olan oyunu oynayabilmek için 8.50 TL karşılığında satın almanız gerekmektedir. Kendi özel operasyon ekibinizi oluşturarak ke

Breach & Clear, Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir. Malesef ücretli olan oyunu oynayabilmek için 8.50 TL karşılığında satın almanız gerekmektedir.

Kendi özel operasyon ekibinizi oluşturarak kendi plan ve taktiklerinizi geliştirip size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağınız oyunda farklı yeteneklere sahip askerler ve silahlar bulunuyor. Bunlardan istediklerinizi seçerek ekibiniz ile verilen tüm görevleri yerine getirmelisiniz.

20'den fazla farklı görev ve 30'dan fazla farklı silah türü bulunan oyunun grafikleri oldukça gerçekçi ve kendinizi adeta savaş alanında hissetmenizi sağlıyor. Mobil cihazlar üzerinde oynayacağınız bir strateji oyununa göre oldukça başarılı olan Breach & Clear'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Oyunu Android ve iOS cihazlarınıza indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR