Bridge Me Tanıtım Videosu

Bridge Me, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. 62 farklı bölümden oluşan oyunda, her bir bölüm bir önceki bölüme göre daha da zorlaşmaktadır. Oyundaki amacınızın ME isimli sevimli kahramanı e

Bridge Me, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. 62 farklı bölümden oluşan oyunda, her bir bölüm bir önceki bölüme göre daha da zorlaşmaktadır.

Oyundaki amacınızın ME isimli sevimli kahramanı evine götürmek için gerekli köprüyü inşa etmeniz. Köprüyü inşa edebilmek için mesafeyi keskin gözlerle hesaplamalı ve buna göre parça oluşturarak köprüyü tamamlamalısınız. Köprünün kısa olması durumunda düşerek başarısız oluyorsunuz. Gereğinden daha uzun olması durumunda ise puan kaybediyorsunuz.

Oyunun sosyal medya entegrasyonu, aldığınız yüksek puanları arkadaşlarınız ile Facebook üzerinden paylaşmanızı sağlamaktadır. Oyunu Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR