Brightwood Adventures Tanıtım Videosu

Brightwood Adventures, hem Android hem de iOS platformu üzerinde oyunculara ücretsiz olarak sunulan eğlenceli ve kaliteli bir macera oyunudur. Oyundaki amacınız karanlık ve sırlarla dolu bir orman içerisinde kendi köyünüzü oluşturarak büyütmek. Tabi işini

Brightwood Adventures, hem Android hem de iOS platformu üzerinde oyunculara ücretsiz olarak sunulan eğlenceli ve kaliteli bir macera oyunudur.

Oyundaki amacınız karanlık ve sırlarla dolu bir orman içerisinde kendi köyünüzü oluşturarak büyütmek. Tabi işiniz bununla bitmiyor. Köyünüzü inşa ederken köylülerinizi dışarıdan gelecek tehlikeli canavarlara karşı koruyarak yarıdm etmelisiniz. Derin ve karanlık ormanın sırlarını keşfederek hazineler bulabilir ve komşu köyleri ziyaret ederek ödüller kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile birlikte verilen görevleri yerine getirerek birlikte ödüller kazanabildiğiniz oyunda, heyecanlı bir maceraya çıkacaksınız. Bağımlısı olacağınız oyunun Android ve iOS versiyonlarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR