Bu Oyun Kabuslarınıza Girecek!

Among The Sleep korku oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren ve oldukça büyük umutlar vaad eden bir oyun. En güçlü öğesi atmosfer olan oyun dünyayı 2 yaşındaki bir çocuğun gözlerinden görmemizi sağlayarak bize zayıf olma hissini tattırıyor. Akıllıca kull

Among The Sleep korku oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren ve oldukça büyük umutlar vaad eden bir oyun. En güçlü öğesi atmosfer olan oyun dünyayı 2 yaşındaki bir çocuğun gözlerinden görmemizi sağlayarak bize zayıf olma hissini tattırıyor. Akıllıca kullanılan görsel efektler ve oldukça kaliteli ses efektleri oyunun sizi kötü bir kabus görüyormuş havasına sokmasını sağlamakta.

Büyük ölçüde "keşfetme" öğesi üzerine dayanacak oyun sizi attığınız adımları saymaya itiyor. Akıllıca kullanılan elementlerin bir birleşimi olan oyun yapısı inanılmaz bir tecrübe yaratacak gibi.

Krillbite Studio isimli ekip tarafından geliştirilen oyun Kickstarter üzerinden yeterli bağış toplanırsa yaz aylarının başlarında aralarında Linux'unda olduğu çok sayıda platforma çıkışını yapacak.

YORUMLAR