Buz Devri Maceraları Çıkış Videosu

Mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft yeni resmi Buz Devri - Ice Age oyunu olan Buz Devri Maceraları'nı resmi olarak yayınladı. Orjinal adı Ice Age Adventures olan Buz Devri Maceraları'nda yine şapşal sincap Scrat tarafından başlatılan bir felake

Mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft yeni resmi Buz Devri - Ice Age oyunu olan Buz Devri Maceraları'nı resmi olarak yayınladı.

Orjinal adı Ice Age Adventures olan Buz Devri Maceraları'nda yine şapşal sincap Scrat tarafından başlatılan bir felakete tanık oluyoruz. Bu felaket sonucu bir buz parçası üzerinde mahsur kalarak açık denize sürüklenen Sid ve arkadaşlarına yardımcı olmaya ve onları yırtıcı dinazorlardan korumaya çalışıyoruz.

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Buz Devri Maceraları içerisinde birçok farklı oyun türünü barındırıyor. Kimi zaman bir sonsuz koşu oyunu oynarken kimi zaman farklı bulmacaları çözmeye çalışabiliyorsunuz. Buz Devri Maceraları'nı indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR