Cabin Escape: Alice's Story Tanıtım Videosu

Cabin Escape: Alice's Story, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği ücretsiz bir macera oyunudur. Oyunda Alice isimli karakterin odadan kaçması için bulmacaları ve gizemleri çözmeye çalışıyorsunuz. Odadan kaçması için gerekli ipuçlarını

Cabin Escape: Alice's Story, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği ücretsiz bir macera oyunudur. Oyunda Alice isimli karakterin odadan kaçması için bulmacaları ve gizemleri çözmeye çalışıyorsunuz.

Odadan kaçması için gerekli ipuçlarını bularak fotoğraf çekebilirsiniz. Daha sonra bu ipuçlarını kullanarak bulmacalarını çözüme kavuşturmalısınız. Grafikleri, müzikleri ve oynanışı ile oyuncuları etkilemeyi başaran oyunda, oyun içi kameralar kullanılmaktadır.

İpucu bulmakta zorlandığınız zamanlar ipuçları satın alarak Alice'in odadan kaçmasını kolaylaştırabilirsiniz. Heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan Cabin Escape: Alice's Story'i Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek içinaşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR