Call of Cthulhu E3 2017 Tanıtım Videosu

Cyanide Studios tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak olan yeni Call of Cthulhu oyunu için E3 2017'de özel bir video yayınlandı. Oldukça ilginç bir korku oyunu olacak Call of Cthulhu'da bir dedektifin yerine geçeceğiz.

Cyanide Studios tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak olan yeni Call of Cthulhu oyunu için E3 2017'de özel bir video yayınlandı.

Oldukça ilginç bir korku oyunu olacak Call of Cthulhu'da bir dedektifin yerine geçeceğiz. Edward Pierce adlı kahramanımız, Darkwater Island'a bir ailenin gizemli ölüm hikayesini araştırmak üzere gönderiliyor. Bu olayın izlerini araştırırken de şüpheli insanlar, kaybolan cesetler ve sıradışı olaylar karşısına çıkıyor. Ayrıca gizemli bir tarikatın da izlerini keşfediyor. Bütün bu garip ipuçları ve izler yetemezmiş gibi, Edward Pierce gerçekliğin sınırlarını aşan olaylar yaşıyor. İşte bu noktadan sonra bu davadan vazgeçmesi de mümkün olmuyor.

Call of Cthulhu'da kahramanımızın akıl sağlığının çizgisinde yürüdüğüne tanık olacağız. Çoğu zaman gerçeği ortaya çıkarabilmek için bu çizginin ötesine geçerek deliliği tecrübe etmemiz gerekecek. Ziyaret ettiğimiz mekanlar değişirken bir anda kendimizi başka bir boyutta bulabilecek, garip yaratıklarla, çarpık olaylar ve durumlarla karşılaşacağız.

İzleyeceğiniz bu video, oyun içi görüntülere de yer vermekte. Call of Cthulhu'nun içinde RPG elementleri taşıyan bir keşif oyunu olacağı söyleniyor.

Call of Cthulhu'nun Aralık ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında satışa sunulması bekleniyor.

YORUMLAR