Call of Duty: Advanced Warfare, Yeni bir Videoyla Day Zero Edition'ı Tanıttı

Yapımcı ekip Sledgehammer Games, yayıncı Activision ve dağıtıcı mağaza GameStop'un işbirliğiyle Call of Duty: Advanced Warfare'in Day Zero Edition'ını ön sipariş etmenin oyunculara neler katacağını gösteren yeni bir video yayınlandı. Efsane FPS serisinin

Yapımcı ekip Sledgehammer Games, yayıncı Activision ve dağıtıcı mağaza GameStop'un işbirliğiyle Call of Duty: Advanced Warfare'in Day Zero Edition'ını ön sipariş etmenin oyunculara neler katacağını gösteren yeni bir video yayınlandı. Efsane FPS serisinin yeni oyununda tek bir günde neler olabileceğini merak ediyorsanız vidoya mutlaka göz atmalısınız.

'Memories' isimli yeni klipte 3 farklı karakteri savaşa hazırlanırken görüyoruz. Her yerde patlama olurken askerlerimiz gelişmiş teknolojinin de desteğiyle savaşa çıkmayı bekliyor. Burada oyunu ön sipariş yapmış ve çıkmasını iple çeken oyuncuların aynı deneyimi almaları için özel bir sahne hazırlanmış. Silahlar hazır, ekipman tamam, sadece komut bekliyorlar.

Call of Duty: Advanced Warfare'in Day Zero Edition'ı bu sene içerisinde 3 Kasım'da tüm platformlarda açılacak ve Day Zero Edition'a sahip oyunculara Advanced Warfare'in temel mekaniklerini ve oynanışını denemek için 24 saat bir süre verilecek. Bu sayede ön siparişi gerçekleştirmiş kişiler oyun dünya çapında genel olarak çıkmadan oyuna başlamış olacaklar. Ayrıca bu kişilere karakter gelişimlerine destek olmak amacıyla 24 saat içerisinde iki kat daha fazla deneyim kazandıran bir bonus verilecek.

Memories isimli klibin promosyon amacıyla çıkması bir yandan da Sledgehammer Games ve Activision'ın oyunun ön siparişlerinde düşüş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Firmalar oyun için elde edilen ön siparişlerin azlığından GameStop ile de anlaşarak Day Zero Edition promosyonunu öne sürdüler.

Call of Duty: Advanced Warfare oyuna yeni exo-iskelet ve futuristik silahlar getirerek FPS serisinde modern savaşı hem multiplayer hem de tek kişilik sahalara getirecek.

YORUMLAR