Call of Duty: Black Ops 2 TV Reklamı

Şampiyonlar Ligi 2011-2012 sezonunun finali oyun dünyasını da yakından ilgilendiren bir gece oldu. Bayern Münih ve Chelsea arasında oynanan mücadelede mutlu sona ulaşan ekip Chelsea oldu. Oyun dünyasının iki dişli rakibi Activision ve EA Games arasındaki mücadelenin galibi ise kim olacak henüz bir bilinmez. 2012 Yılında iki tarafta iddialı FPS oyunları ile yine en iyi olabilmek adına kıran kırana bir mücadele verecek.

İki tarafta birbiri ile mücadele içinde olduğunu her seferinde bizlere gösteriyor. Şampiyonlar Ligi’nin finalinde de bunu bir kez daha kanıtladılar. EA Games, Medal of Honor: Warfighter için Activision’da Call of Duty: Black Ops 2 için birer TV reklamı yayımladı. Treyarch tarafından geliştirilen ve Activison tarafından 13 Kasım 2012 tarihinde piyasaya sürülecek 9. Call of Duty oyunu olan Call of Duty: Black Ops 2 için yayımlanan TV reklamında daha önce yayınlanan ilk videodan bazı bölümler görüyoruz.

Ayrıca eski görüntüler dışında yayımlanan yeni videoda oyunun Xbox 360 versiyonuna ait oyun içi görüntülere yer verilmiş. Yeni hikayesi ve değişmeyen eski grafikleri ile Call of Duty: Black Ops 2 Kasım ayında PC, Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasada olacak.

YORUMLAR