Call of Duty Black Ops 3'te Zombi İstilası Başlıyor!

Geçtiğimiz haftalarda 2. Dünya Savaşı'nda geçecek yeni Call of Duty oyununu duyuran Activision, bu oyun çıkana kadar Call of Duty oyunculrını meşgul edecek yeni Call of Duty Black Ops 3 indirilebilir içeriği Zombies Chronicles'ı resmi olarak duyurdu. Aslı

Geçtiğimiz haftalarda 2. Dünya Savaşı'nda geçecek yeni Call of Duty oyununu duyuran Activision, bu oyun çıkana kadar Call of Duty oyunculrını meşgul edecek yeni Call of Duty Black Ops 3 indirilebilir içeriği Zombies Chronicles'ı resmi olarak duyurdu.

Aslında daha önceden Zombies Chronicles'ın adı internete sızdırılmıştı; fakat Activison tarafından herahngi bir doğrulama yapılmaıştı. Bu video ile birlikte bu içeriğin çıkış yapacağı kesinleşti. Call Of Duty Black Ops 3 - Zombies Chronicles 16 Mayıs tarihinde PlayStation 4 için çıkış yapıyor. Bu indirilebilir içeriğin ne zaman PC'ye çıkış yapacağı ise duyurulmadı.

Peki Zombies Chronicles'a neler yer alacak? Bu indirilebilir içerik temel olarak Treyarch tarafından geliştirilmiş önceki Call of Duty oyunlarında yer alan zombi modu haritalarını bir araya getiriyor. Fakat bütün bu haritalar yenilenerek oyunculara sunuluyor. 8 zombi modu haritasındaki grafikler, sesler ve yapay zeka iyileştirilmekte. Zombies Chronicles'ın içinde bulunacak haritalar şu şekilde:

- Call of Duty: Word at War'dan Nacht der Untoten, Verruckt ve Shi No Numa

- Call of Duty Black Ops'tan Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la, Moon

- Call of Duty Black Ops 2'den Origins

YORUMLAR