Call of Duty Ghosts: Episode 1 Nightfall Tanıtım Videosu

Infinity Ward ve Activision Call of Duty Ghosts için çıkaracakları yeni indirilebilir içerik Call of Duty Ghosts: Onslaught ile birlikte gelecek olan ve farklı bölümlere ayrılmış bir seri şeklindeki içerikleri Call of Duty Ghosts: Episode 1 Nightfall için

Infinity Ward ve Activision Call of Duty Ghosts için çıkaracakları yeni indirilebilir içerik Call of Duty Ghosts: Onslaught ile birlikte gelecek olan ve farklı bölümlere ayrılmış bir seri şeklindeki içerikleri Call of Duty Ghosts: Episode 1 Nightfall için özel bir tanıtım videosu yayınladı.

Alien ve uzaylı teması üzerine kurulu bir içerik olacak Episode 1: Nightfall'da Alaska'daki gizli bir tesiste Nightfall adı altında yürütülen karanlık bir proje konu alınıyor. Alien tehlikesinin kökenlerini araştıran bu proje bir noktada kontrolden çıkıyor ve birkaç uzman askerden oluşan bir ekip projede toplanan kritik verileri ele geçirmek üzere tesise gönderiliyor. Bu operasyonda askerlerimiz ancak tehlikeli ve ölümcül yaratıklarla karşılaşarak hedeflerine ulaşabileceklerdir.

Farklı bölümlere ayrılmış olan bu içerik serisine her yeni indirilebilir içerik ile yeni bir bölüm eklenecek. İçeriğin Ocak sonunda Xbox, sonraki ayda ise diğer platformlar için yayınlanması bekleniyor.

YORUMLAR