Call Of Duty: Infinite Warfare Çıkış Videosu

Ünlü FPS oyunu serisi Call of Duty önümüzdeki günlerde bizi yeni oyunu Call Of Duty: Infinite Warfare ile selamlayacak. Call Of Duty: Infinite Warfare'ın resmi çıkış tarihi Kasım ayı içinde olsa da oyuna ön sipariş veren PlayStation 4 oyuncuları Call Of D

Ünlü FPS oyunu serisi Call of Duty önümüzdeki günlerde bizi yeni oyunu Call Of Duty: Infinite Warfare ile selamlayacak.

Call Of Duty: Infinite Warfare'ın resmi çıkış tarihi Kasım ayı içinde olsa da oyuna ön sipariş veren PlayStation 4 oyuncuları Call Of Duty: Infinite Warfare'a erken erişim imkanına sahip olacaklar. Activision da bu erken erişim imkanını göz önünde bulundurarak Call Of Duty: Infinite Warfare'ın resmi çıkış tarihinden haftalar önce oyunun çıkış fragmanını yayınladı.

Call Of Duty: Infinite Warfare serinin önceki oyunlarından bir hayli farklı bir çizgiye sahip. Hatırlanacağı üzere ilk Call Of Duty oyunlarında 2. Dünya Savaşı'na konuk olmuştuk. Normandiya Çıkarması'na konuk olduğumuz ve Captain Price ile ilk tanıştığımız bu efsanevi oyunların ardından serinin 4. oyunu olan Call Of Duty: Modern Warfare'da günümüze yolculuk etmiştik ve yine Captain Price ile birlikte dünyayı kurtarmaya çalışmıştık. Call Of Duty: Modern Warfare seri içinde bir dönüm noktası olmuş, günümüz teknolojilerinin kullanıldığı savaşların içinde yer almamızı sağlamıştı.

Call Of Duty: Infinite Warfare ise seride yeni bir dönüm noktası oluyor; çünkü bu oyunda günümüzdeki savaşı bırakıp geleceğe yolculuk ediyoruz. Uzayda geçen bir hikayeye sahip olan oyunun bu yönü birçok oyuncuyu memnun etmemişti ve bu nedenle Call Of Duty: Infinite Warfare duyuru fragmanı YouTube üzerinde dislike yağmuruna tutulmuştu. Neyse ki Call Of Duty: Infinite Warfare ile birlikte Call Of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş sürümü de oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Yayınlanan bu Call Of Duty: Infinite Warfare çıkış videosunda kötü adamı canlandıran aktör birçoğunuza tanıdık gelecektir. Game of Thrones dizisindeki Jon Snow rolüyle tanıdığımız Kit Harington, Call Of Duty: Infinite Warfare'da kötü adamın yerine geçiyor. Açıkçası Kit Harington'un masum yüz ifadesi kötü adam rolü için biraz yumuşak kaçıyor; fakat kahramanımız kendisini rolüne bir hayli kaptırmış gibi görünmekte.

Call Of Duty: Infinite Warfare, 4 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

YORUMLAR